Opis produktu

Skarpetki modowe damskie z serii kobiety to coraz częściej wybierane warianty przez panie szukające ciekawej odskoczni w praktycznych dodatkach odzieżowych. Prezentowane skarpetki charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością na codzienną nawet najbardziej intensywną eksploatację. Efekt ten osiągany jest dzięki zastosowaniu w procesie produkcji sprawdzonych materiałów wysokiej jakości, jak bawełna czesankowa. Materiał ten pozwala skarpetkom modowym damskim z serii kobiety na skuteczne oparcie się zabrudzeniom, spieraniu, mechaceniu oraz różnorodnym przedarciom. W rezultacie prezentowany produkt na długo zachowuje swoje walory wizualne oraz pełną funkcjonalność, umożliwiając znaczne oszczędności w domowych budżecie na zakupach nowych par. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupu.

Skład procentowy
Bawełna 73%
Poliamid 19%
Polipropylen 6%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.