Opis produktu

Skarpetki modowe damskie z serii kobiety to coraz popularniejszy wybór na codzienny dodatek odzieżowy pośród młodych pań. Prezentowane skarpetki charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na zabrudzenia, przedarcia, mechacenie, spieranie oraz ogólną intensywną eksploatację. Długa żywotność produktu razem z zachowaniem jego pełnej funkcjonalności i prezencji osiągana jest dzięki zastosowaniu w procesie produkcji jedynie najwyższej jakości materiałów – jak bawełna czesankowa. Materiał ten gwarantuje adekwatne zabezpieczenie stopy bez względu na warunki oraz zapewnia nowy poziom komfortu płynący z użytkowania produktu. W efekcie skarpetki modowe damskie z serii kobiety to sprawdzona oraz tania inwestycja, która eliminuje potrzebę dokupywania nowych par skarpet niebędących w stanie sprostać potrzebom nowocześnie zorientowanych klientek.

Skład procentowy
Bawełna 73%
Poliamid 19%
Polipropylen 6%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.