Opis produktu

Klasyczna forma i jednolita kolorystyka nie zdradzają niezwykłych właściwości tego modelu. Skarpetki męskie masujące z linii Assistance Socks pozwalają uwolnić się od wrażenia obolałych i opuchniętych stóp. Jest to zasługą wprowadzenia specjalnej struktury w spodniej części stopy. Nierówna powierzchnia wywołuje subtelny, punktowy ucisk, co wpływa relaksująco na skórę. Stały, delikatny masaż przynosi ulgę po ciężkim dniu. Model jest szczególnie polecany dla osób pracujących na stojąco, ale może zainteresować także wszystkich miłośników długich spacerów, czy trekkingu. Łagodny, równomiernie rozłożony ucisk zmniejsza napięcie mięśni i powoduje ich rozluźnienie. Marka Wola zastosowała w modelu mieszankę przędz bawełnianych z elastycznymi, zyskując w ten sposób materiał delikatny w dotyku, przewiewny, odporny na przetarcia, rozciągliwy.

Skład procentowy
Bawełna 84%
Poliamid 14%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.