Opis produktu

Skarpetki męskie, bambusowe

Wygodne skarpetki bambusowe, o szczególnych właściwościach, polecane wszystkim osobom, cierpiących z powodu wrażliwości nóg oraz występowania opuchlizny na dolnych kończynach. Skarpetki te cechuje duża elastyczność, trzymają się one na nogach, nie uciskając ich. Skarpetki zostały specjalnie zaprojektowane, by dostosować się do kształtu ludzkiego ciała, część palcowa oraz stopa są odpowiednio wyprofilowane, góra skarpetek jest wykończona elastycznym, szerokim ściągaczem. Przędza bambusowa jest przyjazna skórze, zapewnia dobrą cyrkulację powietrza oraz higroskopijność, przez co skarpetki te zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu. Model ten jest dostępny w kilku rozmiarach, od numeru 39 do numeru 47, w eleganckim kolorze jeans.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.