Opis produktu
Użytkowanie

Skarpetki męskie, bambusowe

Długie skarpetki męskie, wykonane z przędzy bambusowej. Skarpetki sięgają do połowy łydki, wykończone są elastycznym ściągaczem, który zapewnia trzymanie się bielizny blisko ciała. Przędza bambusowa, z jakiej uszyto skarpetki, wykazuje właściwości antybakteryjne, dzięki czemu zapobiega powstawaniu przykrego zapachu oraz jest polecana w szczególności osobom z problemem cukrzycy, oraz problemami krążenia. Przędza bambusowa przylega  okok.blisko ciała i nie powoduje niepotrzebnego ucisku. Skarpetki te zostały wyprofilowane w ten sposób, by pasować idealnie do kształtu stóp. Model ten jest dostępny w ciemnym kolorze granatowym oraz w kilku rozmiarach do wyboru, od nr 39 do 47.

Skład procentowy
Poliamid 24%
Elastan 2%
Przędza celulozowa (bamboo) 77%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.