Opis produktu

Skarpetki wzorowane męskie w drobne paski producenta skarpet Wola to kolorowa propozycja klasycznych skarpetek. Kolorowy wzór to połączenie modnych barw granatu, szarości i bieli z czerwienią, co zapewnia stylowy design najlepszej jakości skarpetek. Doskonały gatunek zapewnia skarpetkom Wola specjalnie wyselekcjonowana bawełna czesankowa - jeden z najlepszych materiałów do produkcji bielizny na rynku. Niezwykle trwałe włókna sprawiają, że skarpetki są wytrzymałe i wolniej się zużywają niż przeciętne produkty. Miękkość i delikatność bawełny zapewniają, że skarpetki miło otulą Twoje stopy dbając o komfort codziennego chodzenia. Wola zadbała o każdy szczegół tych skarpetek w procesie produkcji najnowszymi technologiami. Przekonaj się sam wybierając wzorowane skarpetki męskie.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.