Opis produktu

W upalne lato chcesz bez obaw nosić sportowe buty? Konieczne będzie zadbanie o maksymalny komfort stóp. Skarpetki męskie, wykonywane przez producenta skarpet Wola, posiadają wyjątkowo przewiewny materiał, dzięki któremu Twoje stopy pozostaną suche na dłużej. Bezuciskowy ściągacz, którym zakończona jest skarpetka sprawi, że materiał się nie zsunie bez względu na to, jaką aktywność uprawiasz. Skarpetki wzorowane męskie w kolorach granatów i szarości wykonujemy z najlepszej tkaniny dostępnej na rynku. Czesankowa bawełna to specjalny materiał wykorzystywany zwłaszcza w produkcji bieliźniarskiej. Jej specjalne włókna są bardziej wytrzymałe niż w zwykłej bawełnie, dzięki czemu skarpetki z niej wykonane są trwałe i odporne na zniszczenia dłużej niż inne skarpetki. Produkty zrobione z bawełny czesankowej są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku. Przekonaj się sam i wybierz skarpetki wzorowane Wola dla stylowego mężczyzny.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.