Opis produktu

Miękki i elastyczny materiał zyskał wartościowe walory użytkowe dzięki wprowadzeniu dodatku miedzi. Jej domieszka w skarpetkach męskich cupron z linii Assistance Socks sprawia, że produkt nabiera właściwości antybakteryjnych. Wprowadzone do dzianiny jony metalu przeciwdziałają namnażaniu się bakterii i chronią stopy przed ich szkodliwych oddziaływaniem. Szczególnie polecane są sportowcom, osobom aktywnie uprawiającym sporty oraz borykającym się z problemem nadpotliwości stóp. Ponadto materiał cechuje bowiem wysoka przewiewność i bardzo dobra absorpcja wilgoci, dzięki dominującej zawartości bawełny. Dodatek włókien sztucznych zwiększa elastyczność dzianiny, która dobrze układa się na stopie i dostosowuje do jej ruchu. Marka Wola zaproponowała przy tym proste wzornictwo. Stonowane kolory i delikatne paski, pojawiające się na spodniej stronie skarpety, tworzą spójną estetycznie całość.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.