Opis produktu

Skarpetki młodzieżowe damskie wykonane z bawełny czesankowej, która uchodzi za jeden z lepszych materiałów tego typu. Dzięki niemu skarpetki są niesamowicie wygodne, ale również bardzo mocne. Materiał ten bowiem znosi wiele, a przy tym nie traci nic na przyjemności w dotyku. To świetne skarpetki dla osób wymagających zarówno stylu jak również wygody i na pewno mają się one szansę spodobać Twojemu dziecku. Młodzieżowy styl skarpetek na pewno również przypadnie do gustu młodym dziewczętom, dla których liczy się zarówno styl jak również wygoda. A Ty jako rodzic będziesz na pewno miała pewność, że skarpetki, które wybrałaś dla dziecka są niesamowicie trafiony wyborem tak z przyczyn wygody jak również jeżeli chodzi o kwestie stylistyczne, które nie pozostają bez znaczenia również w tej części garderoby.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.