Opis produktu

Skarpetki w fantazyjnych kolorach pomarańczowego z zielonymi elementami. To niezwykle młodzieżowy styl, a także solidność wykonania z bawełny czesankowej, która doskonale nadaje się zarówno do uprawiania sportu jak również na co dzień. To materiał, który z reguły nie będzie powodował żadnych podrażnień skórnych, a my możemy cieszyć się jego używaniem na co dzień w sposób bezpieczny. Skarpetki Wola z bawełny tego typu również doskonale prezentują się na kobiecych stopach. Prawdziwy niezwykle młodzieżowy styl pozwala na uzyskanie fantastycznego efektu stylistycznego i cieszenie się dobrze zabezpieczoną stopą pod względem termicznym.  Wola skarpetki młodzieżowe dla dziewcząt doskonale będą pasowały do wielu okazji, ale przede wszystkim stanowią znakomite uzupełnienie codziennej garderoby Twojej córki.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.