Opis produktu

Skarpetki frotte AG+ wykonaliśmy z doskonałego materiału, dzięki czemu ich noszenie dla dziecka będzie czystą przyjemnością. Wybierz solidne skarpetki, które dzięki tak dobremu wykonaniu na pewno będą odpowiadały Twojemu dziecku jakościowo. Z pewnością dziecko będzie zachwycone tym jak wygodnie się je nosi na co dzień, a także będzie w stanie uzyskać niesamowicie duży poziom wygody w przypadku wybrania tego typu skarpetek. Na pewno więc skarpetki tej jakości będą doskonałym uzupełnieniem dziecięcej garderoby i garderoby młodzieżowej. To damskie skarpetki wzorowane, które wykonane są z dobrego materiału, a jednocześnie wzory na nich niesamowicie dobrze się prezentują i odpowiadają typowym dla młodzieży wymaganiom stylistycznym. Dzięki temu Twoje dziecko na pewno będzie zadowolone z takich właśnie skarpetek i będzie je chętnie nosiło.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.