Opis produktu

Skarpety z wygodnego frotte – materiału, który na pewno nie będzie podrażniał Twojej skóry i będzie dla Ciebie niezmiernie wygodny. To skarpetki, których noszenie pozwoli Ci na uzyskanie poziomu komfortu jakiego do tej pory nie znałaś. Doskonałe wzorowane skarpetki sportowe dla Pań przede wszystkim wymagających odpowiedniego poziomu zabezpieczenia stopy w trakcie zawodów sportowych czy te codziennych treningów. Doskonały materiał pozwala na uprawianie wielu sportów i jednocześnie gwarantuje ciepło i wygodę na co dzień. Doskonały dodatek do każdej kobiecej garderoby. Skarpety wzorowane kobiece dla każdej kobiety stanowić będą niezwykle prosty sposób na wyposażenie swojej garderoby i zmienienie czegoś na co dzień. Wola prezentuje doskonałe skarpety do codziennego użytku. Wybierz swój wzór i przekonaj się jak wygodnie się je nosi.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.