Opis produktu

Wola proponuje niezwykle ciekawe skarpetki młodzieżowe w kolorze białym z różowymi elementami. To skarpety wykonane z miękkiej i ciepłej frotte, która doskonale nadaje się do codziennego użytkowania przez długi czas. Materiał jest odporny na wiele czynników, więc możemy pozwolić sobie na jego używanie również w sporcie. Wola stawia przede wszystkim na szeroką bazę materiałów, spośród których żadne nie podrażniają. W szczególności frotte użyte do wykonania tego typu skarpetek. Skarpetki młodzieżowe Wola to propozycja dla osób wymagających, które potrzebują niezmiernie solidnego rozwiązania w kwestii takiego typu bielizny osobistej i chcą osiągnąć niezwykle duży poziom wygody. To skarpetki, które zrobią na pewno na Tobie doskonałe wrażenie. Postaw na unowocześnienie swojej garderoby i przekonaj się jakie to proste.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.