Opis produktu

Skarpetki młodzieżowe, męskie – czarne

Skarpetki z miękkiej i wytrzymałej bawełny czesankowej, która nie traci swoich właściwości nawet w wyniku wielokrotnego prania. Skarpetki mają długość za kostkę i uniwersalny, czarny kolor, który doskonale sprawdzi się w przypadku codziennego ubrania, jak i stylizacji na oficjalne okazje. Skarpetki wykończone są elastycznym ściągaczem, który trzyma je na swoim miejscu, nawet podczas dużej aktywności fizycznej. Dzięki specjalnie opracowanej budowie skarpetki maksymalnie dopasowują się do kształtu ciała, minimalna ilość szwów, sprawia, że ich noszenie jest bardzo wygodne. Skarpetki zapewniają bardzo dobrą cyrkulację powietrza, tak istotną w przypadku tej części garderoby.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.