Opis produktu

Świąteczne wzornictwo to hit sezonu zimowego, które króluje nie tylko w domowych dekoracjach. W Wola chcemy byś czuł się wyjątkowo w każdej sytuacji. Nasze bawełniane skarpetki o wesołym, świątecznym designie będą doskonałym uzupełnieniem wizytowej stylizacji. Wigilijna elegancja nie musi być nudna! Humorystyczny akcent w postaci skarpet od Woli poprawi humor i wprawi Cię w świąteczny nastrój. Dobrej jakości nadruk Świętego Mikołaja w białym podkoszulku jest wyjątkowo trwały - nawet po wielu praniach pozostaje wyraźny. Białe kropki przypominają płatki śniegu, co sprawia, że biel i czerwień doskonale się uzupełniają na tle szarych skarpetek. Wzmocniona część palcowa w kolorze głębokiej czerwieni dodatkowo będzie ocieplać w mroźną zimę. Dbając zarówno o jakość skarpetek, jak i oryginalny wzór dajemy Ci najlepszą możliwą jakość na rynku włókienniczym.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.