Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 0 – 2 lata z wyraźnym wzorem zjawiskowo będą prezentować się na stopie każdego małego mężczyzny zapewniając mu ciepło, komfort oraz aksamitny dotyk na skórze. Prezentowane pary produktów wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej, której cechą charakterystyczną jest wysoka odporność na zabrudzenia, spieranie, mechacenie oraz utratę swoich elastycznych właściwości. W efekcie skarpetki wzorowane chłopięce 0 – 2 lata zachowują swój nienaganny wygląd oraz funkcjonalność na długie miesiące po zakupie, niwelując potrzebę kupowania, co rusz nowych zamiennych par. Skarpetki doskonale sprawdzą się zarówno w okresie letnim jak i jesienno-zimowym adekwatnie chroniąc dziecko przed chłodem oraz dając mu najwyższy rodzaj komfortu w każdej sytuacji.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.