Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 0 – 2 w modnej paskowej wersji kolorystycznej sprawdzą się świetnie jako garderobiany dodatek dla każdego najmłodszego członka rodziny. Skarpetki charakteryzują się wyjątkową miękkością oraz elastycznością, dzięki czemu nie krępują one ruchów dziecka, pozwalając mu na swobodne doskonalenie swoich możliwości chodu, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort z noszenia w każdej sytuacji. Zastosowanie w procesie produkcji jedynie najwyższej jakości materiałów, jak bawełna czesankowa rodzic zyskuje 100% pewności, że produkt nie będzie podrażniał skóry jego dziecka. Skarpetki wzorowane chłopięce 0 - 2 są uniwersalnym produktem całorocznym, który doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej odzieży praktycznie w każdą pogodę, eliminując konieczność kupowania wielu, nowych zamiennych par.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.