Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 0 – 2 lata to prawdziwy hit w dopełnieniu każdej szafy najmłodszego członka rodziny. Produkt został wykonany przy pomocy zaawansowanych technik produkcyjnych z użyciem jedynie najwyższej jakości zarówno naturalnych jak i syntetycznych materiałów. Bawełna czesankowa uzupełniona o elastyczne sztuczne włókna sprawia, że skarpetki wzorowane chłopięce 0 – 2 lat doskonale przylegają do nogi (jednocześnie jej nie uciskając) dając dziecku zawsze pełny komfort wynikający z noszenia. Dodatkowo produkt charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na zużycie, z powodzeniem wytrzymując wiele prań, jak i nie przerywając się oraz nie mechacąc podczas codziennej nauki chodzenia dziecka. Prezentowane skarpetki to zakup, którego każdy rodzic sobie pogratuluje.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.