Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 0 - 2 lata w różnorodnych wariantach kolorystycznych świetnie sprawdzą się jako codzienne wygodne dopełnienie garderoby każdego, coraz szybciej poznającego świat malucha. Skarpetki wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie odciskają się one na nodze dziecka, pewnie trzymając powierzchni i przynosząc uczucie komfortu. Skarpetki wzorowane chłopięce 0 – 2 lata nie krępują ruchów dziecka pozwalając mu na swobodne doskonalenie swojej techniki chodzenia i coraz pewniejsze przemieszczanie się po domu. Prezentowany przez nas produkt charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na zabrudzenia, mechacenie, spieranie oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mogące wyniknąć podczas chodzenia, dzięki czemu jest on szybką, sprawdzoną oraz funkcjonalną inwestycją w komfort oraz rozwój najmłodszego członka rodziny.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.