Opis produktu

Skarpetki dla dzieci w wieku 11-15 lat. Wykonane z bawełny czesankowej skarpetki dla chłopców w tym wieku posiadają specjalne wory, który na pewno się spodobają tej grupie wiekowe. Bawełna tego typu jest niezwykle miła i przyjemna w dotyku, a do tego niesamowicie mocna i wytrzymała. Bawełna nie podrażnia skóry dziecka i sprawia, że młody człowiek czuje się dobrze w takich skarpetkach. Dodatkowo takie skarpetki również dobrze izolują przed zimnem w chłodniejsze dni. Dzięki temu uzyskujemy więc wielofunkcyjny efekt ochrony stopy tak przed zranieniami jak również przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Skarpetki z wzorkiem odpowiednim do wieku młodego chłopca na pewno mu się mocno spodobają i sprawią, że będzie chętnie właśnie tą parę wybierał spośród wielu innych. To doskonały sposób na urozmaicenie Twojemu dziecku codziennej garderoby.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.