Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 11 – 15 lat w ciemnej tonacji kolorystycznej to sprawdzona, funkcjonalna oraz wygodna odskocznia od codziennych białych skarpet. Skarpetki bardzo dobrze leżą na stopie nie powodując jej ucisku dając dziecku maksimum swobody i komfortu w każdej sytuacji. Dzięki temu młody człowiek może swobodnie działać w ciągu dnia nie będąc narażonym na otarcia oraz odparzenia skórne – jest to osiągane dzięki zastosowaniu w procesie produkcji wysokiej jakości materiałów zarówno naturalnych jak i syntetycznych (między innymi bawełny czesankowej). Skarpetki wzorowane chłopięce 11 – 15 lat charakteryzują się bardzo dużą odpornością na zabrudzenia, mechacenie, spieranie oraz ogólną eksploatację wynikającą z intensywnego używania przez dziecko. W efekcie zachowują one pełnię swoich walorów i funkcjonalność na długi okres od dokonania zakupu, nie wymagając wymiany.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.