Opis produktu

Skarpetki Wola dla osób wymagających komfortu dla swoich dzieci. To wykonane z bawełny czesankowej skarpetki, które doskonale uzupełnią garderobę dziecięcą. Skarpetki z tej odmiany bawełny są bardzo lubiane przez dzieci z racji tego, że są one miłe i przyjemne w dotyku, a więc używa się ich znacznie lepiej niż klasycznych skarpetek ze zwyczajnej bawełny. To skarpetki dla wymagających, które sprawią, że każdy krok dziecku sprawi wiele więcej przyjemności. Produkt przeznaczony dla chłopców w wieku 11-15 lat to fantastyczne wzory dopasowane do specyficznych wymagań jakie chłopcy w tym wieku stawiają garderobie, w której przychodzi im na co dzień chodzić. Bawełna ta jest przyjemna w dotyku, łatwa w czyszczeniu i przede wszystkim bezpieczna dla dzieci. Zapewnia odpowiednią izolację od podłoża i ciepło w okresie dni chłodniejszych.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.