Opis produktu

Wola prezentuje wyśmienite skarpetki chłopięce dla dziecka w wieku 11-15 lat, które ceni sobie przede wszystkim wygodę i komfort użytkowania. Rodzice, którym zależy na takich właśnie ubraniach dla dzieci z pewnością docenią materiał z jakiego wykonane są nasze skarpetki. To solidna, ale i przyjemna w dotyku bawełna czesankowa, która jest materiałem niezwykle delikatnym, miłym w dotyku, a przy tym na tyle mocnym, by skarpetki takie nie wymagały żadnych szczególnych względów chociażby przy praniu. Skarpetki z bawełny tego typu dobrze sprawują się na co dzień gwarantując odpowiedni poziom termiki dziecku jak również zapewniając mu odpowiednie zabezpieczenie przed różnymi przedmiotami, które mogłyby uszkodzić stopę. Solidny materiał i fantazyjny wzór na skarpetce to największe zalety tego produktu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.