Opis produktu

To prawda, że mali chłopcy również lubią ubierać się modnie – nierzadko nawet od stóp do głów. Jeśli i Ty chcesz zapewnić swojemu maluchowi w wieku od 2 do 6 lat solidną i wygodną podstawę codziennego ubrania koniecznie zwróć uwagę na te wzorowane skarpety dziecięce wykonane z wysokiego gatunku bawełny czesankowej.

Te skarpety chłopięce spodobają się w sposób szczególny każdemu młodemu amatorowi rolek, deskorolek czy wrotek – a to za sprawą kolorowych napisów na całej skarpetce 'skate'. Prezentujemy różne wariacje kolorystyczne tak, by każda mama znalazła skarpety idealne dla swojego synka, czyli takie w których będzie chodzić chętnie na co dzień i od święta. Wysoki komfort, miły w kontakcie ze skórą materiał i przyjemny design – to skarpety na miarę dziecięcych potrzeb.

Na koniec dodamy, że oferujemy je w naprawdę atrakcyjnej cenie – zapraszamy do skorzystania z oferty!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.