Opis produktu

Dla małych sportowców i nie tylko – skarpetki wzorowane w klasycznym wydaniu to nasza kolejna propozycja. Pomimo iż klasyczne, to na pewno nie nudne – te skarpetki chłopięce idealnie nadają się dla chłopców w wieku od 2 do 6 lat, których wszędzie pełno. O komfort noszenia zadbano poprzez zastosowanie bawełny czesankowej jako materiał skarpetek. To dzięki niej nosi się je miękko i przyjemnie, zapewniają zatem i wygodę i oddychalność.

Skarpetki te są także bardzo praktyczne, bowiem dobrze się piorą i nie tracą koloru – co doceni każda wymagająca mama. Również i cena wzbudza sympatię, postaraliśmy się o to, by była bardzo atrakcyjna przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości skarpetek. Polecamy je również jako obowiązkowy element szuflady z bielizną z racji przyjemnej, ale też równocześnie uniwersalnej kolorystyki.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.