Opis produktu

Oto prawdziwa gratka dla małych fanów przyrody! Super skarpetki chłopięce z motywem jaszczurki to fajny sposób na ożywienie dziecięcej garderoby, jak również komfort sam w sobie dla małego ich użytkownika, bowiem zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej, która to:

  • zapewnia wysoki poziom oddychalności
  • jest materiałem bardzo trwałym
  • jest bardzo miła w dotyku

 

Kolor bardzo trwały, nie ulegnie szybko spraniu – a cena naprawdę okazyjna, co sprawia że można sobie lekką ręką pozwolić na zakup więcej niż jednej pary. Skarpety wzorowane, które prezentujemy dedykujemy chłopcom w wieku od 2 do 6 lat. Na pewno spodobają się każdemu młodzieńcowi – będzie po nie sięgać codziennie. Nic dziwnego, takich skarpet na pewno będą mu zazdrościć wszyscy koledzy - mali towarzysze przygód!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.