Opis produktu

Możesz swojemu chłopcu kupić nudne skarpetki, albo możesz też kupić, te po które sam będzie sięgał z największą przyjemnością. Gdzie takie znaleźć? Właśnie tutaj! Prezentujemy wysokiej jakości skarpety wzorowane wykonane z bawełny czesankowej – a więc materiału przyjaznego dla skóry Twojego dziecka i wygodnego do utrzymania w czystości.

Dlaczego właśnie te skarpetki polubi Twój synek?

To proste – wystarczy na nie spojrzeć! Motyw szalonego, terenowego samochodu spodoba się każdemu małemu chłopcu. Takich skarpetek będą mu zazdrościć wszyscy koledzy, a Ty jako odpowiedzialna Mama będziesz mieć pewność, że dajesz dziecku wszystko co najlepsze – produkt bezpieczny i solidnie wykonany, w którym skóra może swobodnie oddychać. Polecamy te chłopięce skarpetki również ze względu na ich atrakcyjną cenę.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.