Opis produktu

Szukasz skarpet idealnych dla swojego malucha? Twój synek ma od 2 do 6 lat? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia, a są nią skarpety chłopięce z motywem autka. Kolorowe, wesołe i wygodne – czy można chcieć czegoś więcej?

Oczywiście, ważne jest także to by skarpety dziecięce odznaczały się „oddychalnością”, dobrym wykonaniem i trwałością. Dobrze byłoby też, gdyby dało się je sprawnie prać, bez utraty fasonu i kolorów. Żaden problem! Takie właśnie są te wzorowane skarpety, które mamy Państwu przyjemność zaprezentować. W dużym stopniu przyczynia się do tego wysokiego gatunku bawełna czesankowa, z której to skarpety zostały wykonane – niezawodny materiał, jeśli chodzi właśnie o tę część dziecięcej garderoby.

Przysłowiową wisienką na torcie jest ich atrakcyjna cena – zapraszamy na zakupy!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.