Opis produktu

To coś dla młodych odkrywców – prezentujemy kolorowe i równocześnie uniwersalne skarpety chłopięce wykonane z wysokiego gatunku bawełny czesankowej. Skarpety te ozdobione zostały w zgrabny sposób motywem koparki, który to będzie fajnie widoczny na nodze chłopca.

Warto jeszcze raz zwrócić uwagę na ich materiał wykonania, bowiem to właśnie dzięki niemu mamy do czynienia z parą skarpet niezwykle wygodnych i naprawdę przyjemnych w dotyku. Ponadto, dzięki nim skóra dziecka będzie swobodnie oddychać, co ma wszakże wielkie znaczenie w odniesieniu do komfortu i higieny użytkowania. Pragniemy także dodać, że te skarpety wzorowane są dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie. Dedykujemy je chłopcom w wieku od 2 do 6 lat. A na koniec, zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.