Opis produktu

Skarpetki dla chłopca w wieku 2-6 lat nie muszą być nudne. Wola jest tego żywym dowodem. Prezentujemy skarpetki wykonane z niezwykle ciekawego materiału – bawełny czesankowej, która doskonale poradzi sobie z wieloma przeciwnościami. To materiał odporny na wiele czynników, a przy tym pozostaje dla dziecka niezwykle przyjemny i miły w dotyku. Noszenie takich skarpetek dzięki temu będzie jeszcze przyjemniejsze, a dziecko będzie mogło być w nich o wiele bezpieczniejsze zarówno w domu jak również w czasie spacerów poza nim. Skarpetki Wola z tego materiału to niezwykle solidny sposób na zapewnienie dziecku doskonałego poziomu komfortu i wygody na co dzień. Warto wybrać ten model skarpetek jeżeli chcesz, by dziecko miało stylowy dodatek do codziennej garderoby i jednocześnie, by były one niezwykle dla niego wygodne.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.