Opis produktu

Wola prezentuje skarpetki dziecięce dla chłopców w wieku 2-6 lat. Doskonałe skarpetki wykonane z mocnego i wytrzymałego materiału, który nadaje się wyśmienicie na wiele okazji jak również do codziennego poruszania się. Skarpetki posiadają unikatowe wzory, dzięki którym na pewno spodobają się małym dzieciom w tym wieku. Skarpetki z ciekawym wzorem będą doskonałym dodatkiem do dziecięcej garderoby w przypadku, gdy cenimy sobie przede wszystkim jakość wykonania i oczywiście doskonały styl. Tego nie brakuje tym skarpetkom. Skarpetki dziecięce dla Twoich dzieci będą na pewno przydatne i sprawią, że garderoba Twojego malucha stanie się znacznie bardziej różnorodna. Bawełniane skarpetki tego typu stanowią ciekawy wybór dla każdego rodzica, któremu na sercu leży wygoda jego dzieci.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.