Opis produktu

Skarpetki z bawełny czesankowej od Wola stanowić będą doskonałe uzupełnienie codziennej garderoby dla Twojej pociechy w wieku 2-6 lat. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie dziecka przed wieloma niebezpieczeństwami w czasie zabawy w domu, jak również gwarantujące odpowiedni poziom wygody dla malucha w czasie wypraw poza dom. Wszystko po to, by dziecko mogło czuć się bezpiecznie i dobrze się bawić w każdej sytuacji. Nasze skarpetki to innowacyjny materiał, który na pewno spodoba się Twojemu maluchowi, ale to nie wszystko. Skarpetki Wola posiadają również ciekawe wzory, które są idealne dla chłopca w tym wieku. Sprawi to, że malec nie będzie wybrzydzał i chętnie będzie takie skarpetki na co dzień nosił. Wybierz mądrze skarpetki, które są jednocześnie dobre jakościowo, jak również nadają dziecku zupełnie nowego, ciekawego stylu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.