Opis produktu

Skarpetki dziecięce wykonane z bawełny czesankowej będą doskonałym dodatkiem do garderoby dziecięcej. Przeznaczone dla chłopców w wieku 2-6 lat. Posiadają wzorki, które na pewno spodobają się maluchom w tym wieku. Skarpetki wzorowane dla dziecka w tym wieku na pewno spełnią wszystkie swoje klasyczne zadania, a jednocześnie będą niezwykle ciekawym i barwnym dodatkiem do garderoby dziecięcej i sprawią miłą odmianę w dziecięcym stylu. Wola dedykuje te skarpetki wszystkim rodzicom, którym na sercu leży zadbanie o komfort i bezpieczeństwo ich pociech. Materialnie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych, ale co najważniejsze jest niezwykle miły w dotyku co również sam maluch z pewnością prędko doceni i będzie chętnie chodzić w takich skarpetkach. Doskonały wybór dla wymagających jakości rodziców.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.