Opis produktu

Wzorowane skarpetki wykonane z bawełny czesankowej to doskonały sposób na zapewnienie dziecku oryginalnego ubioru na co dzień, a dodatkowo gwarancje, że nie będzie on wywoływać żadnych alergii czy drobniejszych podrażnień. Chłopięce skarpetki dla dzieciaków w wieku 2-6 lat na pewno spodobają się również Twojemu synkowi. Wola prezentuje wyśmienite skarpetki dla Twojego dziecka. Ciekawy wzór i niesamowicie oryginalne kolory sprawiają, że ich używanie będzie dla Twojego dziecka niesamowitą przyjemnością. Chłopięce skarpetki dla malucha doskonale będą urozmaicały jego codzienny ubiór, a solidny materiał sprawi, że dziecko będzie mogło się w nich całkowicie komfortowo poruszać. Skarpetki dla chłopca z pewnością spodobają mu się dzięki unikatowemu, dziecięcemu wzorowi, którym są one opatrzone.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.