Opis produktu

Lubimy wywoływać uśmiech na twarzy maluchów, dlatego w naszej ofercie znalazły się wyjątkowe skarpety wzorowane z wizerunkiem policjanta. To gratka dla każdego chłopca w wieku od 2 do 6 lat, bo który szkrab nie marzy o tym by zostać stróżem prawa? Takie skarpetki chłopięce to także fajny bodziec do zabawy – zamiast plastikowych żołnierzyków – policjanci skarpetki? Czemu nie!?

Komfort i przyjemność – wszystko dla małych stópek

Proponowane skarpetki to także wygoda dla dziecka i mamy. Nosi się je przyjemnie, bowiem są wykonane z bawełny czesankowej wysokiego gatunku i pierze się dobrze. Poza tym można je u nas dostać w cenie, która pozwala na to, by kupić jeszcze jedną parę. Tyle korzyści w jednej parze skarpetek – to możliwe!

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą nawet dzisiaj!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.