Opis produktu

Oto nasz bestseller! Przezabawne i przeurocze skarpetki chłopięce, które podbiją serce każdego małego urwisa. Super kolory, ciekawy design, a to wszystko z materiału wysokiej jakości, jakim jest bawełna czesankowa. To coś, co po prostu musi się znaleźć w garderobie Twojego brzdąca, a jeśli jeszcze nie do końca jesteś przekonany dodamy tylko, że w tych skarpetach wzorowanych stopy Twojego dziecka będą swobodnie oddychać, bowiem sam materiał jest bezpieczny, miły i przyjazny dla skóry malucha. Kusi również niesamowicie atrakcyjna cena!

Te skarpety – to dobry wybór!

Te wszystkie mniejsze i większe zalety sprawiają, że te skarpety wzbudzają zaufanie – i słusznie, jeśli je wybierzesz będziesz mieć pewność, że Twojemu maluchowi będzie miło i wygodnie.

Polecamy je z największą przyjemnością i w dobrej cenie.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.