Opis produktu

Kupno odpowiednich skarpet dla najmłodszego członka rodziny w okresie zimowym nabiera szczególnie na znaczeniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom małych odbiorców oraz ich rodziców prezentujemy do Państwa dyspozycji skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat, które doskonale dopełnią garderobianej przestrzeni każdego malucha. Skarpetki wykonane zostały z wytrzymałej oraz miękkiej bawełny czesankowej, dzięki czemu bardzo dobrze przylegają one do powierzchni stopy chroniąc ją przed chłodem oraz zapewniając uczucie miękkiego komfortu bez sprawiania jakiegokolwiek ucisku. W efekcie maluch jest cały czas adekwatnie zabezpieczony oraz może bez żadnych ograniczeń poznawać otaczający go świat. Skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.