Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat to idealne rozwiązanie odzieżowe dla małego, szybko rosnącego dziecka. Produkt wykonany został z myślą o specyficznych potrzebach małych odbiorców. Skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat charakteryzują się wyjątkową miękkością, bardzo dobrym dopasowaniem do powierzchni stopy, brakiem ucisku, wytrzymałością oraz korzystną ceną. Pozwalają one rodzicom bardzo zaoszczędzić na kupnie nowych par skarpet. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat zachowają swój nowy wygląd oraz pełną funkcjonalność na długo po zakupie.  Bawełna czesankowa, z której zrobione są skarpetki charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na różnego rodzaju zabrudzenia, częste prania, mechacenie oraz przedarcia – w efekcie kupno prezentowanych skarpet jest inwestycją, która bardzo szybko się zwraca.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.