Opis produktu

W naszej ofercie stworzonej z myślą o małych, aktywnych chłopcach nie mogło zabraknąć skarpetek wzorowanych w paski, które przecież są wiecznie mile widziane w szufladach z bielizną! Każdy maluch doceni ich wielobarwność i wygodę, a każda mama polubi je za dobrą cenę i to, że nie tracą kolorów nawet po wielu praniach.

Proponowane skarpety rekomendowane są dla chłopców w wieku od 2 do 6 lat. Wykonano je z wysokiej jakości bawełny czesankowej, która to właśnie sprawia, że ich użytkowanie jest tak komfortowe. W nich stopa na pewno będzie swobodnie oddychać! Wielką zaletą tych skarpet chłopięcych jest także to, że są wielce uniwersalne – dzięki czemu spodobają się każdemu chłopcu bez względu na zainteresowania czy preferencje kolorystyczne.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.