Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej to dodatek do codziennego ubioru, który zapewni każdemu maluchowi miękkie uczucie komfortu oraz skuteczną ochronę przed chłodem. Bawełna czesankowa jest materiałem, który charakteryzuje się wyjątkową miękkością oraz odpornością na różnorodne zabrudzenia, częste prania, mechacenie oraz przedarcia. W efekcie skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat będą wydajnie służyły przez długie tygodnie po zakupie zachowując swój nowy wygląd oraz pełną funkcjonalność. Pozwala to rodzicom na oszczędzenie na częstych zakupach nowych par skarpet. Skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Zapraszamy Państwa do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.