Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat w różnorodnych odcieniach szarości to stylowa oraz funkcjonalna alternatywa dla jasnych modeli skarpet, która doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni domowej. Skarpetki charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na zabrudzenia, spieranie oraz mechacenie zachowując swoją miękkość jak i aksamitny dotyk na skórze dziecka na długie miesiące, nawet mimo bardzo intensywnej eksploatacji. Dzięki temu każdy maluch może cieszyć się pełnią komfortu w każdej sytuacji nie będąc ograniczanym podczas swoich codziennych zabaw. Skarpetki wzorowane chłopięce 2 – 6 lat wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej, której walory oraz funkcjonalność od lat ceniona jest przez rodziców oraz producentów rozwiązań odzieżowych dla dzieci.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.