Opis produktu

Kolorowe skarpetki z wizerunkiem policjanta dla chłopców.

 

Wygodne skarpetki, wykonane z bawełny czesankowej, której włókna są wyjątkowo wytrzymałe na rozciąganie i zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu pozwalają oddychać stopom. Skarpetki te zostały tak zaprojektowane, aby bez problemu utrzymywać się na dziecięcej stopie, co zapewnia między innymi bezuciskowy ściągacz i specjalnie wyprofilowana stopa skarpetki. Model ten jest zdobiony wzorem z pasków oraz wizerunkiem policjanta w mundurze, dzięki czemu nawet wybredne maluchy z pewnością będą chciały nosić na stopach, takie kolorowe i wesołe skarpetki. Przeważającymi barwami w tym wzorze są biel, czerń, żółty i niebieski, co pozwala idealnie skomponować się skarpetką z chłopięcą garderobą. Model ten dostępny jest w kilku rozmiarach, przeznaczonych dla chłopców w wieku od 6 do 11 lat.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.