Opis produktu

Tworząc kolekcję wyjątkowych i unikalnych skarpetek nie sposób było zapomnieć o najmłodszych - to ich stopy są najwrażliwsze, najbardziej wymagające i potrzebują komfortu najwyższej klasy. Oferujemy więc wysokiej jakości skarpetki chłopięce dedykowane dzieciom od sześciu do jedenastu lat, wykonane z bawełny czesankowej. Zapewniamy w ten sposób wyjątkową wygodę noszenia oraz ochronę stóp.

 

Cyrkulacja powietrza i wchłanianie potu gwarantuje odpowiednie dbałość i higienę. Skarpetki wzorowane są znakomitym sposobem na nawiązanie do pasji dziecka. Model ten jest dostępny w kolorze czarnym ze wzorem motocyklu utrzymanym w kolorach bieli, pomarańczy i szarości. Ze względu na swoją charakterystyczną rozciągliwość dostępny jest on w jednym rozmiarze.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, gdzie znajdziecie szczegóły dotyczące konkretnych modeli oraz cały wachlarz ofertowy.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.