Opis produktu

Skarpetki z ciekawym wzorem to propozycja dla wszystkich chłopców w wieku 6-11 lat. To doskonały wybór ze strony każdego rodzica, który ceni sobie przede wszystkim wygodę i komfort swojego dziecka. Wykonane z bawełny czesankowej skarpetki są niesamowicie wygodne dla dziecka, a jednocześnie nie powodują żadnych zbędnych podrażnień. Noszenie ich jest niesamowicie przyjemne i nie sprawia żadnego problemu malcowi. To niesamowicie ciekawe skarpetki ze wzorem dinozaura – motywem, który uwielbiają wszystkie dzieciaki w tym wieku. Na pewno więc również Twojemu dziecku skarpetki te spodobają się niesamowicie. Warto wybrać takie skarpetki dla dziecka, które ceni sobie również wygodę i komfort. Bawełna czesankowa, z której produkujemy nasze skarpetki w Wola sprawia, że jest to produkt ciepły, miły w dotyku, ale jednocześnie niezwykle solidny i odporny na wiele czynników mechanicznych.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.