Opis produktu

Bordowe skarpetki z motywem Draculi.

 

Wygodne skarpetki chłopięce o ciekawym designie, utrzymanym w modnym klimacie wampirów. Skarpetki zdobione są grafiką z podobizną słynnego hrabi Draculi oraz napisami, całość wykonana w odcieniach bordo, czerwieni, czerni i bieli. Ta ciekawa kolorystyka może stanowić  kontrast dla dziecięcego ubrania lub idealnie się z nim skomponować. Skarpetki wykonane są z wyjątkowo wytrzymałych przędz czesankowych, dzięki czemu są bardzo miękkie i delikatne w dotyku, idealne do noszenia przez dzieci. Ten model skarpetek został tak zaprojektowany, aby trzymać się blisko ciała i jednocześnie nie powodować żadnych ucisków, co zapewnia między innymi specjalny ściągacz, jakim wykończona jest góra skarpetki.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.