Opis produktu

To stworki – potworki dla Twojego małego urwisa, a nie zwyczajne skarpety, jakby się niektórym mogło wydawać. Nawet ich bardziej przyziemne parametry są niezwykłe: wysokiej jakości wykonanie, przyjemny materiał (bawełna czesankowa), komfort noszenia, żeby wymienić tylko kilka. Jednak to właśnie ten design jest tym, co najbardziej wyróżnia prezentowane skarpetki wzorowane dla chłopców. To coś, co sprawi że każdy kilkulatek sam będzie Ci przypominać o tym, że skarpetki trzeba ubrać.

Dla kogo te super skarpetki?

Polecamy tę parę skarpet dla chłopaków w wieku od lat sześciu do jedenastu. Dedykujemy je wszystkim rodzicom, którzy cenią są jak najlepszy stosunek jakości do ceny, bowiem tę właściwość  gwarantujemy. Dodatkowo zapewniamy, że skarpetki są bezpieczne dla skóry malucha.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.