Opis produktu

To nie są zwykłe skarpetki – to super część garderoby dla niezwykłego chłopca, który ma ogromną wyobraźnię i energię do zabawy! Skarpety wzorowane chłopięce, jakie mamy przyjemność tutaj przedstawić bowiem nie tylko są wykonane z wysokiej jakości materiału (bawełna czesankowa) ale też zachęcają wzornictwem, obok którego żadna mama i żaden maluch nie potrafi przejść obojętnie.

Dedykujemy ten interesujący wzór skarpetek chłopcom pomiędzy 6 a 11 rokiem życia, którzy jak wiadomo wyróżniają się wysoką aktywnością fizyczną, co za tym idzie narażeni są na pocenie się stóp. Dzięki temu, że te skarpety są komfortowe i „oddychające” stopy małego urwisa będą mieć znakomite warunki do codziennej zabawy. Na koniec jeszcze pragniemy uprzejmie zwrócić uwagę, że można je u nas dostać w naprawdę konkurencyjnej cenie.

Po co zatem szukać dalej? Zapraszamy na zakupy!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.