Opis produktu

Zapewnienie należytej ochrony oraz komfortu swojemu dziecku stanowi priorytet dla każdego rodzica. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych odbiorców oraz ich pociech przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji wydajne oraz stylowe skarpetki wzorowane chłopięce 6 – 11 lat, które szybko dopełnią zarówno wyjściowego, jak i domowego ubioru. Skarpetki chłopięce 6 – 11 lat to połączenie wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości oraz miękkiego komfortu, które zapewnią należytą ochronę dla stóp dziecka bez względu na sezon. Prezentowane skarpetki zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na różnorodne zabrudzenia, częste prania, mechacenie oraz przedarcia. Zakup skarpetek wzorowanych chłopięcych 6 – 11 lat jest inwestycją, która bardzo szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym wymiarze.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.