Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 6 – 11 lat w kolorze szarym o wyrazistym wzorze szybko dopełnią garderobianą przestrzeń każdego szybko rozwijającego się dziecka o nowy, wydajny dodatek. Prezentowane skarpetki wzorowane chłopięce 6 – 11 lat są bardzo dobrym połączeniem wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. W efekcie ich zakup jest inwestycją, która bardzo szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długofalowym rozrachunku. Wytrzymałość oraz opieranie się różnorodnym czynnikom (jak spieranie, zabrudzenia czy mechacenie) skarpetki wzorowane chłopięce 6 – 11 lat zawdzięczają wykonaniu z wysokiej jakości bawełny czesankowej. Dzięki temu zachowują one swój nowy wygląd, pełną funkcjonalność oraz miękki komfort z noszenia na długo po dokonaniu zakupu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.