Opis produktu

Skarpetki wzorowane chłopięce 6 – 11 lat z modnym, wyrazistym wzorem małego potworka stanowią ciekawą alternatywę odzieżową, która bez wątpienia skutecznie oraz stylowo dopełni przestrzeni szafy każdego dorastającego młodego mężczyzny. Skarpetki wzorowane chłopięce 6 – 11 lat bardzo dobrze przylegają do powierzchni stopy nie krępując, ani nie uciskając jej podczas codziennych aktywności wykonywanych przez dziecko. Dzięki temu każdy chłopiec posiada maksimum swobody oraz komfortu płynącego z użytkowania. Skarpetki charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na zabrudzenia, przedarcia, mechacenie oraz spieranie dzięki zastosowaniu w procesie produkcji wysokiej jakości bawełny czesankowej dopełnionej o wytrzymałe elastyczne włókna. Prezentowane przez nasz sklep skarpetki to połączenie efektywności, funkcjonalności, wytrzymałości oraz apelujących walorów wizualnych.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.